sport

Fotograf Braila | Decoratiuni Evenimente Braila / Galati

Elias Charalambous a vorbit cu arbitrul din Rangers – FCSB 4-0 la pauza meciului! Antrenorul campioanei a dezvăluit acest lucru după partida de pe Ibrox Stadium. Meciul dintre Rangers și FCSB a contat pentru etapa cu numărul 3 din Europa League. Înfrângerea campioanei s-a văzut în format LIVE TEXT pe AS.ro. Elias Charalambous a vorbit […]

The post Elias Charalambous a vorbit cu arbitrul din Rangers – FCSB 4-0 la pauza meciului! Ce a spus despre golul anulat al lui Miculescu appeared first on Antena Sport.

Sursa: Antena Sport Read More