sport

Fotograf Braila | Decoratiuni Evenimente Braila / Galati

Meciul dintre Farul Constanța și Sepsi Sfântu Gheorghe se joacă acum, la Ovidiu, în cadrul etapei cu numărul 11 din Superliga. Partida poate fi urmărită în format LIVE TEXT pe ProSport.ro și Live Video Online AICI. Întâlnirea se vede la TV pe Digi Sport, Orange Sport și Prima Sport.

Farul Constanța – Sepsi Sfântu Gheorghe, Live Video Online, în etapa a 11-a din Superliga

Min. 36: Schimbare forțată la Farul: iese Nedelcu, intră Mihai Popescu. Dragoș Nedelcu a resimțit o problemă la picior, după o pasă, și a fost scos de pe teren pe targă.

Min. 6: GOOOL FARUL! Ionuț Larie îl învinge pe Roland Niczuly și deschide scorul la Ovidiu!

Min. 5: Penalty pentru Farul! Ninaj comite un henț în careu și vede cartonașul galben.

Min. 1: A început partida!

Info: Oteliță s-a accidentat la încălzire și în locul său a fost introdus Oroian.

Echipele de start:

Farul: Aioani – Sîrbu, Larie, Artean, Kiki – Băluță, Nedelcu, Grameni – Mazilu, L. Munteanu, Budescu
Rezerve: Buzbuchi, M. Popescu, Rivaldinho, N. Popescu, Vînă, Andronache, Boli, Grigoryan, Sali, Dussaut
Antrenor: Gheorghe Hagi

Sepsi: Niczuly – Oteliță, Bălașa, Ninaj, Florin Ștefan – Ion Gheorghe, Alimi, Matei – Ștefănescu, Safranko, Damașcan
Rezerve: Moldovan – Kecskes, Oroian, Kallaku, Francisco Junior, Aganovic, Varga, Debeljuh, Rondon
Antrenor: Liviu Ciobotariu

Stadion: Complex Sportiv Academia Gheorghe Hagi – teren principal (Ovidiu)
Arbitru: Radu Petrescu, A1: Radu Adrian Ghinguleac, A2: Mircea Mihail Grigoriu
Arbitru VAR: Adrian Cojocaru, AVAR: Cosmin Vatamanu

The post Farul Constanța – Sepsi Sfântu Gheorghe 0-0, Live Video Online, în etapa a 11-a din Superliga | Campioana primește penalty și deschide scorul după doar 5 minute appeared first on Prosport.

Sursa: Prosport Read More