sport

Tragedie după Țările de Jos – Argentina! Unui jurnalist i s-a făcut rău și a murit » Fratele său acuză: „A fost ucis! A primit amenințări pentru că avea un tricou în culorile LGBTQ”

Fotograf Braila | Decoratiuni Evenimente Braila / Galati

Veste tragică după meciul Țările de Jos – Argentina (2-2 după 120 de minute, 3-4 la penalty-uri). Prezent la partidă, jurnalistul american Grant Wahl a murit.
Programul Mondialului:10 decembrie, ora 17 – sfertul Maroc – Portugalia10 decembrie ora 21 – sfertul Anglia – Franța13 decembrie, ora 21 – semifinala Argentina – Croația14 decembrie, ora 21 – semifinala Anglia/Franța – Maroc/Portugalia17 decembrie, ora 17 – Finala pentru locul 318 decembrie, ora 17 – Finala